tel: 00 420 604 211 845,     e-mail: recepce@foresthotels.cz | rezerwacja

Twój hotel z widokiem na Czechy

Twoj hotel z widokiem na Relaks!

Twój hotel z widokiem na Odnowę

Twoj hotel z widokiem na Kulturę

Witamy na stronie Beltine Forest Hotel

W otoczeniu gór, w cudnych zakątkach Śląsko-Morawskich Beskidów mieści się nasz wyjątkowy hotel. Zapraszamy do Beltine Forest Hotel gdzie wśród pięknego widok na Łysą Górę znajdą państwo spokój, relaks, niezwykłą kuchnię, spa i gdzie czeka na Państwa wiele innych niespodzianek.

Eleganckie apartamenty, osiedle eleganckich bungalow, basen zewnętrzny oraz wewnętrzny, bliskość pól golfowych i stoków narciarskich zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie a dogodny dojazd z Polski to kolejny przemawiający, za odwiedzinami u nas, atut.

Beltine Forest Hotel to nie tylko 4 gwiazdkowy hotel z wszystkimi jego atutami, to dużo dużo więcej…

 

Pobyt u nas się opłaca!

Poznaj nasze pakiety - naprawdę się opłacają.

Przygotowaliśmy specjalne oferty, które są nie tylko odpowiednio dobrane pod kątem Państwa oczekiwań ale również są bardzo korzystne cenowo. Poznaj je już dziś!

Beltine Hotel w obiektywie aparatu

Zapytanie o ofertę pobytu

Państwa życzenia są dla nas rozkazem! Jeżeli macie Państwo specjalne oczekiwania lub dodatkowe prośby dotyczące pobytu w naszym hotelu, prosimy o kontakt. W tym celu zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytania.

Po jego wypełnieniu i wysłaniu postaramy się przekazać Państwu, tak szybko jak to możliwe, na podany uprzednio adres e-mail naszą propozycję pobytu wraz z dokładną wyceną.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na któryś z pakietów specjalnych oferowanych przez nasz hotel, prosimy o podanie jego nazwy. Prosimy również pamiętać, że ostateczna cena pobytu jest zależna od wielu czynników i wiążącą ofertę otrzymacie Państwo w formie mailowej.

 

Zgadzam się na postanowienia zawarte w regulaminie
aby wysłać formularz przepisz i sprawdź kod, a następnie kliknij na przycisk "wyślij wiadomość":
sprawdź kod