tel: 00 420 604 211 845,     e-mail: recepce@foresthotels.cz | rezerwacja

Kuchnia w dobrym smaku!

Wyborna kuchnia

Dla każdego z Was, smakoszy i romantyków w jednym, proponujemy odwiedzenie naszej panoramicznej restauracji. Kładziemy duży nacisk na świeżość i jakość wykorzystywanych przez nas produktów spożywczych. Menu jest ułożone tak aby zaspokoić wszelkie oczekiwania. Każdy - czy to miłośnik mięsa czy wegeterianin – znajdzie tu coś dla siebie Częścią restauracji jest taras, który jest idealnym miejscem aby usiąść i relaksować się podziwiając widoki na Łysą Górę. Wasze dzieci mogą oczywiście korzystać z naszego kącika dla dzieci.

Dla gości hotelu proponujemy bogaty bufet śniadaniowy, kolację a´la carte lub w przypadku obiadokolacji - wybór 3 dań z menu.

 

RESTAURACJA

Każdego wieczoru nasi kucharze przygotowywują bardzo popularne  6-daniowe menu wieczorne. Do przyrządzanych posiłków używamy najczęściej składników lokalnych, co gwarantuje ich świeżość. Nasi goście mogą cieszyć się pięknymi widokami i doskonałymi posiłkami w tym samym czasie. Śniadania dla naszych gości są w formie bogatego bufetu. Obiad i kolacja mogą być wybierane z karty dań lub z przygotowanego wielodaniowego menu.

Lounge Bar

Bar jak żaden inny. Pozwól obudzić się nowym doświadczeniom i znajdź nowe inspiracje w życiu. Ogromny wybór drinków, wykonanych z najlepszych alkoholi i własnoręcznie wykonanych syropów. Każdy koktajl ma swoją własną historię i jest wyjątkowy w smaku.

Koliba

Zapach grillowanego mięsa często unosi się blisko naszej nowoczesnej restauracji Koliba z piękną salą, gdzie można usiąść. Nie zastanawiaj się dłużej nad miejscem gdzie chcesz świętować z rodziną lub urządzić imprezę firmową - zadzwoń do nas. Przygotujemy wyśmienite jedzenie, muzykę na żywo i zakwaterowanie w 9 apartamentach ogrodowych.