tel: 00 420 604 211 845,     e-mail: recepce@foresthotels.cz | rezerwacja

Wellness i SPA

Od czasów starożytnych, ludzie tęsknią za miejscem, które przywróci równowagę ciała i umysłu oraz oczyszcza ich z wszelkich zmartwień. Miejscem, które odmładza i pozwala naładować się pozytywną energią. Wszystkim naszym gościom, którzy chcą cieszyć się prawdziwą oazą spokoju i relaksem wszystkich zmysłów, polecamy wizytę w hotelowym spa i centrum odnowy biologicznej, z którego roztacza się widok na las w Beskidach.

Nie nie sposób nie wspomnieć, że to nie tylko fascynująca sama architektura centrum odnowy biologicznej z wykorzystaniem imponującą grę kolorów i światła, jak również spektakularne widoki Łysej Góry, pozwalają się odprężyć podczas wizyty.

Wybierz z oferty masaży,kąpieli i terapii ...

Podgrzewany basen kryty

Basen o wymiarach 9 × 5 m z hydromasażem i biczami wodnymi

 

Sauna parowa 45 ° C

Pozwala na wybór pomiędzy tradycyjną sauną fińską, spa i tropikalnymi wilgotnymi kąpielami ziołowymi. Procedura ta jest doskonałą alternatywą, szczególnie dla tych, którzy nie tolerują wysokich temperatur w saunie fińskiej. Para jest przesycona mentolowym zapachem.

 

Sauna fińska, do 95 ° C

Jest to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych form regeneracji. Sauna ma pozytywny wpływ na wiele funkcji ciała i narządów, ale również na psychikę. Pobyt w saunie fińskiej jest odpowiedni dla osób zdrowych, które chcą utrzymać i poprawić kondycję. Rozgrzewa ciało, rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie krwi w skórze, oczyszcza pory i usuwa stres.

 

Tepidarium

Temperatura otoczenia: 35 ° C i podgrzewane fotele pozwalają na lekkie i delikatne ocieplenie ciała. Pomieszczenie to jest korzystne dla osób z trudnościami krążenia, ponieważ pomaga w aktywacji układu immunologicznego bez nadmiernego obciążenia krążenia. Wystarczy usiąść i patrzeć na na widoki Łysej Góry i okolicy...

 

Kąpiel Kneippa

Jest to hydroterapia przeprowadzana za pomocą naprzemiennego zanurzania w ciepłej i zimnej wodzie, promując metabolizm tkanki i ukrwienia. Kąpiele Kneippa w Beltaine Forests Hotel w Beskidach są traktowane wyjątkowo: doświadczenie masażu z pielęgnacją całego ciała.

 

Wanna z hydromasażem z chromoterapią

Ma bardzo pozytywny wpływ na organizm. Uspokaja, odświeża ciało i ducha, łagodzi ból, poprawia odporność i przyspiesza regenerację. Wraz z masażem wchodzi w skład osobno płatnych zabiegów (cena 45,78 zł / 20 min.)

A to jeszcze nie wszystko ... W centrum odnowy biologicznej w Beltine Forests Hotel w Beskidach czeka na Was prysznic z masażem, zabiegi aroma-tropikalny deszcz, chłodzenie mgłą i odważne wiadro - lodowy masaż.

 

Basen odkryty

Wszystkim, którzy podczas gorących dni tęsknią za odrobiną odświeżenia, polecamy odwiedzić nasz podgrzewany basen o wymiarach 8 x 25 m, Relaks na wygodnych leżakach, w otoczeniu spokojnej leśnej przyrody, którą strzeże sama Łysa Góra w Beskidach. Dostępny jest kelner, który nie pozostawi żadnego z Waszych życzeń niespełnionego.

 

Wstęp do spa i centrum odnowy biologicznej jest dla gości zatrzymujących się w pokojach hotelowych bezpłatny.

Kryty basen, goście mogą odwiedzić rano, inne zabiegi od godziny 15 do 20. Po godzinie 20 można wynająć pomieszczenia centrum odnowy biologicznej w cenie 490,50 zł.