tel: 00 420 604 211 845,     e-mail: recepce@foresthotels.cz | rezerwacja

O Beltine Forest Hotel

We wrześniu 2010 roku zostały otwarte ponownie dla wszystkich drzwi Beltine Forest Hotel w miejscowości Ostravice w pięknym otoczeniu Beskidów Morawsko-Śląskich.

Wymagająca przebudowa dawnego hotelu "Válcovny" pozwoliła podwyższyć standard całego kompleks na całkowicie nowy poziom. Staramy się  zapewnić nie tylko komfort i relaks, ale także zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego gościa.

Nasz hotel położony jest w samym sercu Beskidów, a otaczająca przyroda subtelnie wpływa na wszystkie aspekty naszego hotelu. Lokalne strefy relaksu są bardzo starannie przemyślane. Chill-out na poddaszu z ofertą masaży oraz z centrum wellness i spa oferuje przyjemne miejsce na odpoczynerk i relaks, związane z naturą. Przeszklona hotelowa restauracja z letnim tarasem oferuje wspaniałe widoki na dolinę zdominowaną  przez najwyższą górę Beskidów  - Łysą Górę. W godzinach wieczornych można się cieszyć kameralną atmosferą nocnego  Lounge Bar jako jedynego pomieszczenia dla niepalących w hotelu.Cały ośrodek dysponuje 36 komfortowo wyposażonych pokojami hotelowymi i 10 apartamentami ogrodowymi. Dla wszystkich gości hotelowych dostępny jest w okresie letnim odkryty basen z podgrzewaną wodą. Integralną część ośrodka jest restauracja Koliba, którą wyróżnia kuchnia górska przygotowywana na ogniu.

Planując Wasz wypoczynek, nie wahajcie się skontaktować się z nami w każdej chwili. Na życzenie możemy wysłać wskazówki dotyczące wycieczek podczas dokonywania rezerwacji. Urlop w Beskidzie Morawsko-Śląskim to nie tylko idealne miejsce dla miłośników turystyki pieszej, ale także golfistów. Tak więc jeżeli preferujecie Państwo turystykę pieszą - posiadamy rowery i kojki do nordic walkingu do wynajęcia, a jeśli należycie do graczy w golfa - polecamy dwa renomowane pola golfowe w Ostravice i Čeladná gdzie możemy zapewnić transport. Możemy również zorganizować  przejażdżkę bryczką lub skuterem górskim.

Miłośnikom turystyki pieszej polecamy wspinaczkę na Łysą Górę, Smrk lub Ondřejníka. Na wycieczkę można również wybrać zamek Hukvaldy, małe miasteczko Štramberk, Zamek na Frydek,  muzeum na wolnym potwietrzu  w Rožnov pod Radhoštěm i Muzeum Techniki Tatra w Koprzywnicy. W zimie można odwiedzić Ski Areal Bila, Opálená, Pustevny, Visalaje ...

Oferujemy również taxi hotelowe, którym można wygodnie dotrzeć gdziekolwiek Państwo chcecie. Jesteśmy w stanie zapewnić transport z lotniska w Mošnov, dworca kolejowego Ostrawia lub według indywidualnych potrzeb.